Hakkımızda

İstanbul ve Balıkesir’de faliyet gösteren Expodyum Fuarcılık Ltd. Şti, Güney Marmara ve Balıkesir bölgesinde gelişmekte olan firmaları Türkiye ve Dünya pazarına tanıtmaktadır.


Misyonumuz, müşteri memnuniyeti ve sektör ihtiyaçlarını ön planda tutarak düzenlenen, firmalarımızı uluslararası platformda marka haline getirmektir.

Vizyonumuz, Türkiye’ye model oluşturmak asıl hedeflerimiz arasındadır. Sektöre hizmeti çağdaş altyapı ile sunmak, hedeflerinize giden bu yolda sizleri değerlerinizden ayırmadan gelişen, değişen, yüksek performans, ekip çalışması, liderlik ruhuyla bir adım daha ileriye taşımaktır.


Sizleri kalitenizi, birebir doğrudan geniş müşteri potansiyeli ile buluşturarak ürünlerinizi tanıtmanızı ve ticaret bağlantıları kurmanızı büyük pazar alanı olan fuarlarda stand tasarımı, konaklama, coffe break hizmetiyle anahtar teslim fuar organizasyonu gerçekleştirilir.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklı; Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetlerle yükselişini görmek bizim için en değerli kazanç
Dürüst; Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı şeffaf olmak, doğrudan ve doğru bilgi akışını oluşturmak,
Yenilikçi; Yaratıcılık, planlama, kurumsal işleyiş ve mükemmel sonuç odaklı
Ekip Ruhu; Düzenli iş dağılımı, görev ve sorumlulukların bilinçli takibinin sağlanması, dinamik çalışma anlayışı
Lider; Her zaman en iyiyi hedefleyen şirketimiz yurt içi ve yurt dışı fuarcılığın öncü şirketleri arasında olmak ve bu konumu koruyarak ilerlemek

Planlanan Fuarlar

Teklif Formu