Hakkımızda

İstanbul ve çevresinde faaliyet gösteren Expodyum Fuarcılık Ltd. Şti, Güney Marmara ve Ege bölgesinde, gelişmekte olan firmaları Türkiye ve Dünya pazarına tanıtmaktadır.


Misyonumuz, müşteri memnuniyeti ve sektör ihtiyaçlarını ön planda tutarak, firmalarımızı uluslararası platformda marka haline getirmektir.

Vizyonumuz, Türkiye’ye model oluşturmak asıl hedeflerimiz arasındadır. Sektöre hizmeti çağdaş altyapı ile sunmak, hedeflerinize giden bu yolda sizleri değerlerinizden ayırmadan, yüksek performans, ekip çalışması, liderlik ruhuyla bir adım daha ileriye taşımaktır.


Firmanızı doğrudan geniş müşteri potansiyeli ile buluşturarak ürünlerinizi tanıtmanızı ve ticaret bağlantıları kurmanızı sağlıyoruz. Büyük pazar alanı olan fuarlarda stant tasarımı, konaklama, coffee break hizmetiyle anahtar teslim fuar organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklı; Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetlerle yükselişini görmek,
Dürüst; Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı şeffaf olmak, doğrudan ve doğru bilgi akışını oluşturmak,,
Yenilikçi; Yaratıcılık, planlama, kurumsal işleyiş ve sonuç odaklı hizmet vermek,
Ekip Ruhu; Düzenli iş dağılımı, görev ve sorumlulukların bilinçli takibini sağlamak, dinamik çalışma anlayışı oluşturmak,
Lider; Yurt içi ve yurt dışı fuarcılığın öncü şirketleri arasında olmak ve bu konumu koruyarak ilerlemek, öncelikli değerlerimizdir.
Teklif Formu